2020 Nová zimní pletená šála Kašmír Pašmína Ženy Teplé Šátky na krk Šály Kostkované Zábaly Trojúhelníkové štoly Lady Bandana
Barva







Vlastnosti
Popis

Recenze 201
Objednal jsem si barvu 44, ale Joom mi poslal barvu 31, která vůbec nesedí. Šátek objednán jako dárek.Velmi zklamaný a naštvaný!!! Kvalita produktu není špatná.
Vše v pořádku
Děkuji za zboží. Velmi měkký, příjemný na dotek. Zboží přišlo včas, nezpozdili se ani o den. Barva jako na obrázku.
Nádherný šátek, velmi teplý a jemný👍Už objednávám 4 takové šátky, jen já měním barvy😉 Všem 100% doporučuji
Měkký, krásný, huňatý, kašmírový, koupila jsem na dárky, děkuji 😉. Doporučuji!!! 🌷🤙🌷🤙🌷🌷🤙🌷🤙🌷🌷🤙🌷🤙
Šátek je chladivý, odpovídá popisu, měkký, hřejivý, příjemný na dotek. Doručení na novou poštu je rychlé, děkuji.
Ten šátek, moc se mi líbí. Teplé velké, lehké, tenké.
Jemný šátek, příhodně trojúhelníkový, barva není zkreslená, přišel jako na fotce.
Jemný šátek, krásný. Ale fouká ve větru, protože není příliš hustý.
Cokoli se usadilo, to mám. Barva, měkkost, pohodlí. Skvělé na zimu.
Šátek je měkký, hřejivý, vše super. Doporučuji ke koupi. Děkuju.
Šátek je velmi příjemný na dotek, ráda ho budu nosit.
Neodpovídá tabulce velikostí, tenká bavlněná tkanina
Měkký, příjemný, krásný šátek. Rozhodně doporučuji.
Velmi jemný šátek, který se dobře zakrývá.
Měkká, teplá, velká, nesedí. Děkuju.
Moc krásný a příjemný šátek.
Nádherná věc! Doporučuji! Měkké a hřejivé 😍
Jako dárek, skvělý! Děkuji!
Šátek je prostě super, moc se mi líbí
Příjemný na dotek, lehký a teplý.
Děkuji, jemné, pěkná barva
Krásný, měkký šátek, děkuji
Velmi jemný a příjemný šátek
Není to správná barva, ale líbí se mi.
Velmi pěkný teplý šátek
Měkký, skvělý šátek
Měkké, krásné
Ne, jen přemýšlím
Šátek je dobrý.
šátek je perfektní
Vše v pořádku
Dobrý večer, Šátek mi právě přišel, bohužel mi nepřišla barva, kterou jsem si objednala, tedy číslo 12, ale 17. Jsem velmi smutný! Co se dá dělat; Stalo se mi to už podruhé, opět jsem si objednala šátek a bohužel mi přišel ve špatné barvě. Proč se tohle děje? A objednat si další, odeslání trvá tak dlouho, než přijde jaro.
Barva obdrženého kapesníku neodpovídá objednanému kapesníku (modrá barva by neměla být v objednaném kapesníku).
Šátek lze nosit na hlavě nebo jako šátek. Měkké a krásné. Velikost je tak akorát
Šátek je měkký a hřejivý. doporučuji to.
Přišlo za 23 dní, 11 v 1, mamince se to líbilo, děkujeme všem!🥰
Dobrý teplý šátek. Už jsem si takové objednávala.
Skvělý šátek, hřejivý, měkký, hedvábný
Šátek je velký, trojúhelníkový, měkký a jemný
Šátek je velký, velmi měkký, tenký a hřejivý
Šátek je velký a hřejivý, příjemný na dotek
Velmi jemné a docela jasné barvy.
Vše super, doporučuji nákup
Vše odpovídá popisu.
Objednala jsem znovu, nádhera
Jako na obrázku
Krásný šátek
velmi tenký
Špatná barva












































































