Dámské tenisky na chůzi, lehké, pohodlné, nazouvací, s měkkou podrážkou
Barva
Velikost








Vlastnosti
Popis
Recenze 20
Tenisky jsou cool, velmi lehké, byly zabaleny jen v sáčku, ale uvnitř jsou výplně, takže nejsou pomačkané, nedeformované. Velmi silný zápach lepidla, doufám, že vyvětrá. Odpovídají velikosti podle tabulky.
Tenisky přišly v různých velikostech, i když na pravé i levé je napsáno 40.. Pravý je o velikost větší než levý
Jsou v pořádku, na 25,5 - velikost 41 seděla
Sedí. Líbí se mi.
Na 39-40 skvělé
Velmi pohodlný
Krásně sedí krásné Velmi spokojená se svými botami Děkuji moc
Vypadají dobře, jsou lehké. Hodně malé. Na svou velikost 38 jsem vzala 40, ale hodně tlačí. Potřebuji ještě o velikost větší. Doporučuji.
Tenisky jsou dobré, lehké, akorát na léto. Na můj 41 bylo potřeba vzít 42, ale vzala jsem 43, jsou trochu velké. Dítě si je vzalo, jemu jsou akorát.
Tenisky jsou prostě super! Velikost odpovídá. Jsou moc krásné! Moc vám děkuji! Nosím je s potěšením!
Tenisky jsou dobré, lehké. V létě v nich bude pohodlně. Na velikost 38 jsem vzala 39, jsou těsné, mohla jsem vzít 40.
Úžasné tenisky. Velmi lehké a krásné. Na chodidlo 23,2 cm jsou těsné. Měla jsem vzít 37.
Velikost odpovídá. Velmi lehké, není v nich horko - noha se nepotí. V dešti jsem nezkoušela.
Tenisky jsou nádherné, lehké a měkké. Velikost odpovídá.
Tenisky jsou dobré, letní, přišly ve správné velikosti, barva jako na fotce.
Tenisky seděly velikostně, přesně jak jsem objednávala, doporučuji.
Doporučuji, brala jsem o 2 velikosti větší.
Tenisky jsou výborné, lehké. Doporučuji
Dobré tenisky, stélka je měkká.
Krásné a pohodlné, jako na obrázku
Na 24,5 jsou o kousek menší...
Při chůzi sklouzává z nohy (((
Super 🙌 děkuji
Chladný! 👍
Krásná




























