Dámské plátěné boty Ležérní vyšívané látkové boty pro ženy
Barva
Velikost







Vlastnosti
Popis
Recenze 348
Boty jsou moc pěkné, jsou mi trochu velké, ale to jsem asi sama zavinila, špatně jsem to vypočítala podle tabulky velikostí. Kvalita je vynikající, barva taková, jakou jsem chtěla, moc děkuji
Pohodlné, měkké, stylové pantofle. Na trochu širší nohu skvěle sedly, nikde netlačí, na svůj 37 jsem objednala 38 - přesně, bez rezervy
Skvělé na léto, pohodlné, ale vzala jsem o velikost větší, měla jsem si vzít svou velikost, protože jsou široké. Rozchodí se, budou padat.
Barva jako na obrázku, délka stopy odpovídá velikosti, pohodlné a lehké, doporučuji
Dobře zabaleno. Na nohu střední šířky. Velikost odpovídá. Zatím jsem nepoužívala
Objednala jsem 38, ale jsou o půl čísla větší, jsou nové a při nošení se ještě roztáhnou
Moje velikost je 37, vzala jsem 38 a nelitovala jsem, jsou menší, měkké, pohodlné. Děkuji.
Kvalita je dobrá, ale jsou větší. I když se vždy řídím tabulkou velikostí.
Vzala jsem 36, musela jsem je dát kolegyni, ona nosí 37-38, jí sedly perfektně
Plátěné boty jsou bezchybné, velmi pohodlné a krásné.
Na mou velikost 38(39 jsem objednala byly velké), kvalita dobrá.
Boty jsou velmi pohodlné, dobře se nosí. Nohy jsou v nich v pohodlí, jsou lehké.
Velmi měkké, ale vzala jsem si o číslo větší, krásné, pohodlné.
Velmi dobré mokasíny. Beru druhé. První byly jako dárek.
Všechno je dobré, ale jsou trochu velké, měl jsem vzít o číslo menší.
Dobré látkové letní boty k nákupu doporučuji
Skvělé za tu cenu. Měkké, nikde netlačí.
Jsou o velikost větší. Na 37 jsem vzala 38, perfektní.
Velikost je přesná, lodičky jsou rapušínové, jak jsem chtěla
Velikost sedí, ale zatím jsem to nezkoušela.
Na nohu velikosti 38 je velikost 40 trochu velká.
Mokasíny jsou mi trochu velké na mou velikost 37.
Jsou o něco větší, ale jinak výborné !!!
Pohodlné, velikost odpovídá, děkuji🙏💕
Nosím 41, mám široké chodidlo, sedí mi 44.
Pohodlné, měkké, vypadají krásně.
Velikost odpovídá. Velmi skvělé
Super, měkké. Jsou o velikost menší.
příjemná barva, ale na jednu sezónu.
Pohodlné. Odpovídá velikosti.
Na 37 jsem vzala 38. Měkké, pohodlné
Neseděly velikostně, velké
Všechno je v pořádku. Beru druhý pár.
Skvělé podle velikosti z tabulky
44 na 27,5 Mně na 27 jsou velké
Na 26.4 seděly perfektně.
V odpovídající velikosti, velmi pohodlné.
Skvělé. Velmi pohodlné.
Trochu velký
Vynikající.
Třída!!!
Krásná
Skvělý
Později!

























