Dámské pohodlné sandály s květinovým designem, vycházkové boty s dutou silnou podrážkou, módní pantofle na klínovém podpatku
Barva
Velikost








Vlastnosti
Popis
Recenze 763
Vzor je velmi hezký. Tyto sandály jsou z velmi lehkého materiálu, díky čemu se příjemně nosí.
👍
sandály sedí na širokou a plnou nohu, velikost 37 na 36 (ukrajinsky), mně jsou trochu velké, ale budu je nosit, jsou velmi lehké ortopedické i když všechno umělé...Děkuji Joom.❣️💝💓
Prostě nemám slov, jak jsou pohodlné. Na noze vypadají moc hezky. Ale na úzkou nohu budou trochu široké. Na velikost 25,5 sedí 41 perfektně.
Žabky jsou lehké, pohodlné, na širokou nohu. Na velikost 36 skvěle sedla velikost 38. Na noze vypadají hezky. Jsou úhledně ušité.
Máma nosí velikost 39, koupila s rezervou velikost 40 - sedla perfektně na velikost 39. Měkké, lehké, pohodlné, krásné.
Velikost 39 sedla na můj 38, jsou pohodlné a pěkné, s radostí je nosím doma. Kupovala jsem je výrazně dráž, ale nelituji.
Nádherné žabky. Velmi pohodlné, dobře sedí na noze. Můžete je nosit doma i v létě venku! Doporučuji.
Krásné, objednávám podruhé. Tyto velikostně sedí. 41 na 41, ale volné na šířku, na širokou nohu.
Na 38 jsem objednala 39. Velikostně seděly dobře. Ale byly volné na objem. Sandály jsou na širokou nohu. Děkuji.
Koupili jsme o velikost větší, sedí, noze je pohodlně, jen špička trochu vyčnívá, chtělo by to jen trochu užší
Koupili jsme o velikost větší, sedí, noze je pohodlně, jen špička trochu vyčnívá, chtělo by to jen trochu užší
Už jedny takové mám v jiné barvě. Vypadají skvěle. Hodily se na širokou nohu s vysokým nártem.
Žabky jsou prostě bomba! Nosím velikost 39, objednala jsem 42!!! A neudělala jsem chybu! Sedí mi na noze jako ulité! Děkuji!
Na širokou nohu budou akorát. Mám normální nohu, doufám na mírný otok nohou v horku.
Z pěti objednaných položek se tento nákup ukázal jako akorát. Docela snesitelné žabky na léto
Sandály jsou velmi lehké. Pohodlné. Bála jsem se, že netrefím velikost. Na 40 jsem vzala 41. Jsou akorát.
Sandály žabky jsou velmi pohodlné, měkké, lehké, noha v nich odpočívá, doporučuji!!! 5 hvězdiček 100%
Nosím 41 první velikost, objednala jsem o dvě velikosti větší, sedí. Velmi lehké, pohodlné. 👍
Nosím 40, koupila jsem 42. Sedí jako ulité. Velmi krásné a měkké žabky!!! Doporučuji!!
Krásné, ale buď na velmi širokou nohu, nebo na velmi vysoký nárt. Škoda... .
Na velikost 37 a širokou nohu seděly. Ale dalo se zkusit o velikost menší.
Sandály jsou velmi pohodlné, lehké, krásně vypadají na noze. Velikost seděla. Děkuji
EVVW7V9P - chyběl v balení. Místo tří položek byly uvnitř pouze dvě.
Velikostně vše sedělo. Ale zápach bot je velmi ostrý, dosud nevyprchal.
Objednala jsem velikost 43, nosím 40-41. Velikost sedí přímo skvěle. Na širokou nohu.
Sandály jsou příjemné na noze, měkké, pohodlné v létě a dají se nosit i v interiéru.
Vše přišlo v dobrém stavu, odpovídá uvedeným charakteristikám.
Velikost 42 seděla na 41 skvěle. Na prstech je trochu volnější. Ale jinak je všechno v pořádku.
Skvělé sandály, krásné na pohled, pohodlné, velikost odpovídá. Doporučuji.
Nádherné, krásné, kvalitní sandály. Nosím je s radostí!!!
Vyhovuje všem parametrům, boty jsou pohodlné, moc děkuji za zboží
Ty lehké jsem nosila doma, doufám, že je budu v létě nosit bez puchýřů, obvykle nosím 37
Objednávám podruhé. Hodí se na široké chodidlo s vysokým nártem.
Všechno je dobré. Ale velikost neseděla., jsou moc široké. Darovala jsem je kamarádce.
Děkuji, velmi pohodlné, velikost sedí, na pohled velmi krásné!!!
Skvělé sandály, pohodlné, měkké a na noze vypadají krásně.
Dobré sandály jsou měkké, na noze vypadají velmi dobře, doporučuji
Objednala jsem si boty velikosti 43 na 42, boty sedí, nikde netlačí atd.
S objednávkou jsem spokojená. Nosím velikost 42-43, žabky sedí, jsou výborné.
Sandály jsou lehké, pohodlné! V létě je otestujeme na odolnost! 🤗
Objednávka byla vyřízena včas. Vše je jako na obrázcích.. Děkuji mnohokrát
Skvělé dřeváky, hodí se na širokou nohu, na velikost 41 seděly
Velmi dobré. Velikost odpovídá. Lehké, bez zápachu. Měkké.
Lehké, pohodlné, velikostně jsem se nespletla, na léto jsou skvělé..,
43 na 26,5. Vypadají důstojně, doufám, že takové budou i při nošení.
Nosím 37, objednala jsem 39. Velikost seděla. Na širší nohu.
Manželka nosí velikost 38 a objednávali jsme 39, seděly perfektně.
Pantofle jsem brala na doma, jsou velmi pohodlné, velikost sedí
Velmi pohodlné, snadno se oblékají a skvěle sedí na noze
Velikost 38 seděla na 37, na noze vypadají normálně.
Na můj 37 jsem vzala 39, velmi lehké a pohodlné, doporučuji
Měl/a jsem si vzít 38, ale jinak jsem se vším spokojený/á.
Vhodné pro širokou nohu, pohodlné, velmi pěkné
Na velikost 38 jsou akorát. Jak dlouho vydrží, nevím.
Sandály jsou lehké, pohodlné. Jsem velmi spokojená. Děkuji!
Skvělé, na 36 jsem vzala 36. Velmi pohodlné, doporučuji
Sandály jsou super, lehké, pohodlné, doporučuji ❤
Velmi krásné, lehké a skvěle sedí na noze
Velmi lehké, měkké a na velikost 35 jsem vzala 36.
děkuji krásné lehké chodím jako bos!
Velmi pohodlné, lehké, měkké. Doporučuji.
Odpovídá velikostní tabulce, lehké a pohodlné
Velmi roztomilé, lehké, pohodlné, doporučuji 👍
Velmi spokojen/a se zbožím. Děkuji. Doporučuji.
Vynikající Pro práci ve výrobě ideální
Hodily se na velikost 38. Jsou trochu široké.
Jak jsou lehké. Velmi pohodlné. Přesně to, co potřebuji.
Přesně podle velikosti, vzhled a kvalita jsou vynikající
Na mou velikost 38 jsem si objednala 40. Sedí perfektně.
Nádherné, kalhoty jsem brala o velikost větší 👍
Dobré lehké žabky. Na širokou nohu
Velmi pohodlné měkké děkuji moc
barva není ta, co je na obrázku, je trochu tmavší
Měkké pohodlné pantofle. Jako na fotce
Všechny věci seděly velikostně. Děkuji
Pohodlné, na noze, libi se mi, dekuji
Sandály pasují velikostí. Děkuji.
Velmi dobré, pohodlné, doporučuji.
Pohodlné, velikost sedí, děkuji.
Velmi dobrá kvalita. Seděly.
Seděly na noze, pohodlné a měkké
Velmi lehké, pohodlné. Děkuji.
Všechno je skvělé, měkké a pohodlné.
Beru podruhé. Velmi pohodlné.
Všechno je dobře, s nákupem jsem spokojená
Na 40 jsem vzala 41, jsou velmi pohodlné
Skvělé, lehké, pohodlné 👍
Velmi krásné a pohodlné)))
Velmi krásné a pohodlné)))
Děkuji Všechno perfektně sedí
Není pro vysoký nárt.
Měkké, pohodlné. Doporučuji.
Lehké, pohodlné, luxusní
Výborně, velikost sedí 👍
Vše jsem dostala, jsem spokojená
41 na 40 na širokou nohu.
Velmi pohodlné a krásné
Skvělé, lehké, spokojená
Super, lehké. Děkuji.
Na širokou nohu seděly
Třída! Tím je řečeno vše
S velikostí vše sedělo
Pohodlné lehké na léto
Nečekaně pohodlné.
Super, všechno je, jak má být.
Vhodné pro velikost 38
Lehké, pohodlné.
Měkké a pohodlné.
Skvělé, pohodlné
Lehké, pohodlné.
Na široké noze
perfektně sedí
Dobré na léto
Vzal jsem 41 za 39
Velmi pohodlný
Velmi široký
Pro úzkou nohu
Vše je v pořádku
Je cítit zápach
chladný
Chladný
Skvělý
Skvělý






























